Altus Yetkili Servisi

AEG Teknik Servis

Beyaz eşyaların ilk kurumlarında veya kullanım sonucu arıza durumlarında teknik servis ile irtibata geçilerek kurulum veya arıza giderimi sağlanıyor. Teknik servisler sadece arıza durumlar için değil, bakım ve onarım hizmetlerini de talep olması durumunda sunuyor.

Teknik servislerin kendi marka ve modelinde hizmet sunması son derece önemlidir. Çünkü her marka kendi teknolojisini kullanarak üretim yapmakta ve ona göre malzeme kullanmaktadır. Dolayısıyla her markanın teknik servisi kendine özel hizmet veriyor.

İzmir Altus Teknik Servis
Altus Klima Servisi

AEG

Klima Servisi

AEG klimalarda diğer klimalar gibi ilk kurulumunun yapılması ile birlikte rutin olarak bakımının yapılması gerekiyor. Klimalara bulunan filtre sisteminin ve diğer ekipmanlarının rutin bakımı yetkili servis tarafından yapılması son derece önemlidir. Rutin bakımı yapılmayan klimalar iç kısımlarda zararlı organizmaların üremesi ve üfleme faaliyeti ile insanların salonum sistemine girmeyle ciddi sağlık sorunları meydana gelebiliyor. Klima bakımlarınızı aksatmadan yaptırabilmeniz için randevu talep ederek bu işlemini kolaylıkla yaptırabilirsiniz.

AEG

Buzdolabı Servisi

Buzdolapları beyaz eşyalar arasında kolay arıza yapmayan en dayanıklı beyaz eşya gurubu olarak karşımıza çıkıyor. Ancak gerek kullanım kanayaklı gerekse elektriksel durumlardan kaynaklı olarak arızalanmalar meydana gelebiliyor. Bu noktada buzdolabınızdaki gıdaların bozulmaya uğratmadan, orijinal parça kullanımı ve temini titiz işçilik ile yerinde tamir veya bakımını gerçekleştiriyoruz.

Altus Buzdolabı Servisi
altus-camasir-makinesi

AEG

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinaları belki de evde en çok çalıştırılan ve hareket motor sisteminin olduğu beyaz eşyalar arasında bulunuyor. Çamaşır makinaların birçoğunda hareketli akşamların sürtünmeden aşınmalar meydana geliyor ve aşınmalar neticesinde gürültülü verimsiz çalışmalar gözlemleniyor. Çamaşır makinaların özellikle hareketli aksamlarının orijinal parçaları ile değiştirilmesi ve uzman teknik servis ekibi tarafından montajının yapılması gerekiyor. Alanında uzman ekip ile hizmet veren izmir aeg teknik servis olarak sizlere bir telefon kadar yakınız.

AEG

Bulaşık Makinesi Servisi

Mutfaktaki en ağır işi üstlenen bulaşık makinaları bazen kullanılan bulaşık deterjanlarınız acizliğinde uğruyor, bazen de sudaki yoğun kirecin olumsuz etkisinde kalıyor. Uzun yıllar kullanım sonucunda borularında ve rezistans sistemindeki kireçlenmeler ile diğer elektronik arızalar bulaşık makinalarında sıkça karşılaşılan arzılar arasında bulunuyor. Bulaşık makinaların bakım ve onarım hizmetiyle makineniz ilk gündeki verimi ile kullanmanıza olanak sağlıyoruz. AEG marka bütün beyaz eşyalarınızın bakım ve onarımını AEG teknik servisleri araçlığıyla yaptırmanız son derece önemlidir. Çünkü her markanın üretim teknolojisi ve kullanılan malzemeler farklı olduğundan her teknik servis yazan yerlerden hizmet almak sizlere daha maliyetli sonuçlar meydana getirebiliyor.

Altus Bulaşık Makinesi