Altus Yetkili Servisi

Altus Teknik Servis

Elektrikli aletler bir evin temel eşyaları arasında yer alır. Evdeki perde ya da halı eksik olduğunda yaşam standartları etkilenmez ama elektrikli aletlerden biri eksik olduğunda günlük işler aksar ve yaşam standartları etkilenir. Bu sebepten dolayı evindeki eşyaları yenilemeye karar verenler veya yeni ev kuranlar öncelikle elektrikli eşyalara bakar ve bunları satın alır. Bu tip eşyalara beyaz eşya da denilmektedir.

Beyaz eşyaları tam olan evin eksiği yok gibidir. Evlerdeki beyaz eşyalar hayatımıza etkilerinden dolayı çok kıymetlidir. Özenle kullanılır ve bu eşyaların bozulması istenmez. Ayrıca günümüz şartlarında fiyatları da oldukça yüksektir.

Yeni bir eşya almak bütçeyi sarsabilir bundan dolayı yetkili teknik servis ile çalışmak daha karlı bir iştir. Bozulan altus beyaz eşyalarınız için her hangi biri yerine teknik servisimizi çağırabilirsiniz. Geniş bir çevreye hizmet veren izmir altus teknik servis ekiplerimiz arıza durumunda kısa sürede müdahale etmektedir. Yetkili servisimiz özel eğitimli profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir.

İzmir Altus Teknik Servis
Altus Klima Servisi

Altus

Klima Servisi

Klimalar evlerdeki en hassas cihazların başında yer alır. Bu cihazların ayrıca periyodik bakımları da gerekmektedir. Altus klima arızalarınızda ve periyodik bakım zamanlarınızda çağrı merkezimizden randevu almanız yeterlidir.

Klima bakımı ve arıza tespiti konusunda uzman ekibimiz kısa sürede arıza alanına giderek çözüme ulaştıracaktır. İzmir bölgesinin yaz sıcağında siz değerli müşterilerimizi klimasız bırakmamaktayız. Uzman kadromuz kalabalık ekibi ile birlikte geniş bir bölgeye hizmet vermektedir.

ALTUS

Buzdolabı Servisi

Mutfakların temel taşı olan buzdolaplarının arızalanmasını hiç kimse istemez. Elektrikli aletler arasında neredeyse e pahalısı olan buzdolabının arızalanması bütçe de oluşacak istenmeyen bir açık anlamına gelmektedir. Ayrıca buzdolapları evin gıda deposu olduğundan dolayı arıza durumunda içinde tüm yiyeceklerinde bozulma riski vardır.

Buzdolaplarının önemini bilen servisimiz buzdolabı arızalarına en kısa sürede müdahale etmektedir. Müşterilerimizi bekletmeden arıza alanına ulaşmakta ve tespit edilen arızayı gidermekteyiz. Gerekli durumlarda yedek parça temini fabrikadan orijinal olarak temin edilmektedir.

Altus Buzdolabı Servisi
altus-camasir-makinesi

Altus

Çamaşır Makinesi Servisi

Hayatı kolaylaştıran ev aletlerinin başında çamaşır makineleri yer alır. Son dönemdeki çamaşır makineleri oldukça teknolojik ürünlerdir ve internet bağlantısı kurulabilen makineler dahi mevcuttur. Çamaşır makineleri bu kadar ileri teknoloji olunca bazı durumlarda kullanıcı kaynaklı arızalar bazı durumlarda da makinenin kendisinden kaynaklı arızalar olabilmektedir.

Çamaşır makinesi arızalarında kesinlikle servis dışında birine dokundurtmamak önem taşır. Bu tip ileri teknoloji ürünlerde sadece orijinal yedek parçalar kullanılabilir ve uzman kişi tarafından müdahale edilebilir. İşinde uzman servis çalışanlarımız altus marka çamaşır makinelerinize anında müdahale ederek arıza tespitini yapar ve var olan arızayı giderir. Gerek duyulduğu zamanlarda çamaşır makineleriniz servis alanlarımıza getirilerek tamiratı yapılır ve evinize kurulumu tekrardan yapılır.

ALTUS

Bulaşık Makinesi Servisi

Asrın icadı olan bulaşık makinelerinin arızalanmasını hiçbir kadın istemez. Elde bulaşık yıkamak hem su tüketiminin fazla olması demektir hem de büyük bir iş yüküdür. Böyle bir iş yükünün altına girmek istemeyen herkese teknik servis elemanlarımız yardım etmektedir. Arıza durumunda bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Servis elemanlarımızın arıza alanına ulaşması çok kısa sürmektedir ve gerekli arızaya anında müdahale edilmektedir.

Bulaşık makinelerinde kullanıma bağlı oluşan deformasyonlarda ise yedek parça teminini yine servisimiz aracılığı ile yapabilirsiniz. Talep ettiğiniz tüm yedek parçaları orijinal olarak fabrikadan temin etmekte ve evlere teslim etmekteyiz.

Altus Bulaşık Makinesi
Altus Ocak Servisi

Altus

Ocak Servisi

Mutfaklarda yemek pişirdiğimiz ocaklar her ne kadar basit bir algoritma ile çalışıyor gibi görünse de zaman içerisinde arıza verme durumları olabilir. Bu gibi durumlarda teknik serişimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Mutfaktaki ocağın bozulmasının evdeki veya iş yerlerindeki yemek yapma düzenini alt üst ettiğini bilmekteyiz.

Özelikle çocuklu ve hastası olan evlerde ocaksız zaman geçirmek mümkün değildir. Bu hassas durumun farkında olan firmamız ocak arızlarına en kısa sürede ulaşmakta ve arızayı gidermektedir. Altus marka ocaklar için stoğumuzda bulunmayan yedek parçalara fabrikadan kısa sürede temin edilmektedir. Beklemeyi sevmeyen müşterilerimizi firmamıza bekleriz.

ALTUS

Fırın Servisi

Son dönemlerde üretilen fırınlarda ileri teknolojiden nasibini aldı. Eskisi gibi düğmesine basınca her şeyi pişiren fırınlar yerine farklı programları olan ve yemek pişirme dışında işlevlere sahip fırınlar geldi. Fırınlar böyle olunca bu fırınlar konusunda uzman kişiler de arttı. Servisimizde bulunan ve fırın arızaları ile ilgilenen ekibimiz uzman bir kadrodan oluşmaktadır.

Özel eğitim almış olan çalışanlarımız altus marka her model fırın arızasını kısa süre de tespit etmekte ve gerekli düzeltmeleri yapmaktadır. Fırınlarınıza servis çalışanlarımız dışında dokundurtmamanız cihazınızın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Altus Fırın
Altus Davlumbaz

Altus

Davlumbaz Servisi

Davlumbazlar mutfaklarda oluşan yemek kokularını yüksek emiş gücü sayesinde ortadan kaldıran cihazlardır. Hiç kimse yemek kokusundan hoşlanmaz ve davlumbazı olmayan bir mutfakta çalışmak istemez. Arıza durumunda ise mutfaklarda istenmeyen kokular oluşabilir. Davlumbaz arızası durumunda çağrı merkezimiz arayarak randevu oluşturmanız servis ekiplerimizin arızaya anında müdahale etmesini sağlar. Kısa süre içerisinde davlumbazınız çalışır hale getirilir.