Altus Yetkili Servisi

Ariston Teknik Servis

Beyaz eşya olarak nitelenen elektrikli ev aletleri her evde olması mecburi olan eşyalardandır. Bu eşyaların birinin bile eksikliği evlerdeki iş düzenini kilitleyebilir. Yemek yapmak, yıkamak ve saklamak için farklı beyaz eşyalar mevcuttur. Bu eşyalar farklı modellerde olabilir. Bunların bozulması halinde ise işinde profesyonel bir servisten hizmet almak gerekir.

Usta diye nitelendirilen ve her beyaz eşyaya bakarım diyen insanlara elletmemek gerekir. Bu tip yanlışlıklar eşyanın ömrünü kısaltır ve hatta tamamen bozabilir. Ariston marka beyaz eşyalarınızı uzun yıllar boyunca kullanmaya devam etmek istiyorsanız izmir ariston teknik servis ekibimizden destek alabilirsiniz.

Ekibimiz profesyonel bir kadrodan oluşmaktadır. Ariston marka beyaz eşya tamiratları ve bakımları üzerine özel eğitim almış bulunmaktalar. Ayrıca servisimiz gerekli olan yedek parça teminleri ile cihazlarınızın ilk gün ki performansı ile çalışmasını sağlamaktır. Kalabalık kadromuz sayesinde arıza çağrılarına kısa sürede cevap vermekteyiz.

İzmir Ariston Teknik Servis

ARİSTON

Buzdolabı Servisi

Bir evde mobilyadan daha önemli olan tek eşya buzdolabıdır. Besinleri saklamak ve sağlıklı bir şekilde beslenmek için buzdolabı alınması şarttır.

Farklı boy ve modellerde buzdolapları bulunur. Ortalama olarak hepsinin çalışma şekli aynı olsa da arıza esnasında işin profesyoneli tarafından yapılması en uygunudur.

Ariston marka buzdolaplarınız arıza yaptığı zaman bizi arayabilir ve servisi talebinde bulunabilirsiniz. Evin temel eşyalarından biri olan buzdolaplarınızı bekletmeden arızasını gidermekteyiz. Yedek parça ihtiyacı halinde fabrika ile iletişime geçerek orijinal yedek parça temini yapmaktayız.

İzmir Ariston Buzdolabı Servisi
İzmir Ariston Çamaşır Makinesi Servisi

Ariston

Çamaşır Makinesi Servisi

Asrın icadı olan çamaşır makineleri evlerin olmazsa olmaz parçalarından biridir. Her evde kirli çamaşırları yıkamak için çamaşır makinesi bulunur.

Birkaç gün boyunca çamaşır makinesinin arıza yapması ve çalışmaması evdeki bütün düzeni alt üst edebilir. Bu gibi durumlarda makinenizin kısa sürede yapılmasını istiyorsanız ve acil servis desteği almak istiyorsanız servis numaralarımızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Çamaşır makinesi arızalarınız profesyonel ekibimiz tarafından kısa sürede giderilir ve orijinal yedek parça temini yapılır. Daha uzun yıllar çamaşır makinelerinizi rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz.

ARİSTON

Bulaşık Makinesi Servisi

Her mutfağın başköşesinde yer alan bulaşık makineleri kuşkusuz en çok kullanılan beyaz eşya türlerinden biridir.

En küçük ailelerde bile günde en az bir defa çalışan bulaşık makineleri bazen kendiliğinden bazen ise kullanıcı hatalarından dolayı arıza verebilir. Bulaşık makinesiz bir evde arıza vermesi evde kaos çıkması anlamına gelir. Sürekli bulaşık yıkamak ve fazla miktarda su harcamak gerekir.

Sonuç ise bir bulaşık makinesinin verdiği sonucu vermez. Arıza yapan ariston bulaşık makinelerinizi kısa sürede eski haline getirmek bizim görevimiz. Hiçbir ev kadını zor durumda bırakmak istemeyiz.

Bundan dolayı bizi aradığınız andan itibaren kısa sürede servis alanına ulaşmaktayız. Kadınları bulaşığın zorluğundan kurtarmak ve makineleri yeniden çalıştırmak işinde uzman olan ekibimizin işidir.

İzmir Ariston Bulaşık Makinesi Servisi
İzmir Ariston Ocak Servisi

ARİSTON

Ocak Servisi

Güzel yemekler yapabilmek için her mutfakta güzel bir ocak olması gerekir. Zaman içerisinde bu ocaklarda arıza verebilirler. Bu arızalar farklı sebeplerden dolayı olmaktadır. Arızanın sebebi ne olursa olsun ariston ocak arızalarınızdan servisimizden randevu alarak ocak bakım ve onarımlarınızı yaptırabilirsiniz.

Randevularınıza kısa sürede cevap veren geniş kadromuz kısa sürede arızayı giderir ve gerekirse orijinal parça temini yapabilir. Kadromuzun kalabalık olması ekiplerimizin kısa süre içerisinde servis çağrılarına cevap vermesini sağlamaktadır.

ARİSTON

Fırın Servisi

Fırın yemekleri herkesin en sevdikleri arasında yer almaktadır. Güzel bir fırından çıkan yemeğe kimse hayır diyemez. Fırını arızalanan ve kısa sürede eski haline gelmesini isteyen herkes çağrı merkezimizi arayarak randevu oluşturabilir. Çağrılarınıza acil olarak ekip yönlendirmekteyiz.

Fırın arızalarınız gerek evde gerekse servis alanlarımızda kısa sürede giderilmektedir. Fırınlarını keyifle ve uzun süreli kullanmak isteyenler servis dışında hiç kimseye tamir ettirmeye çalışmamalıdır. Bu gibi durumlarda arızalar daha da büyür ve sonrasında ise giderilemez duruma gelebilir.

İzmir Ariston Fırın Servisi
İzmir Ariston Davlumbaz Servisi

ARİSTON

Davlumbaz Servisi

Davlumbazlar yüksek emiş güçleri ile tüm yemek kokularını çeken ve mutfağınızı kötü kokulardan arındıran teknolojik aletlerdir.

Her mutfakta bir davlumbaz bulunur. Olmaması yemek kokularının birikmesine sebep olabilir. Davlumbaz arızaları da diğer cihaz arızaları gibi acil yapılması gereken arızalar arasında yer almaktadır.

Davlumbaz arızaları konusunda uzman olan ekibimiz kısa sürede arızaları gidermekte ve davlumbazlarınızı eski emiş gücüne kavuşturmaktadır.

Yemek kokularından ve kötü kokulardan hoşlanmayanlar için ekibimiz uzun mesai saatleri boyunca çalışmakta ve siz müşterilerimizi memnun etmektedir.