Altus Yetkili Servisi

Auer Teknik Servis

Beyaz eşyalarınızın tamiri, bakımı ve montajı gibi ihtiyaçları için gerçekleştirilen İzmir Auer teknik servis hizmetlerinde kullanılan akılcı çözümler ile tüm sorunlar kalıcı olarak ortadan kaldırılmaktadır.

İzmir Auer Teknik Servis
İzmir Auer Klima Servisi

Auer

Klima Servisi

Her mevsim kullanılmakta olan klimalar arızalandıkları zaman hayatı olumsuz yönde etkilemektedirler.

Sahip oldukları deneyim sayesinde klimanızdaki mevcut arızayı hızlıca tespit eden teknik servis ekipleri daha sonra arızanın türüne göre en uygun olan tamir işlemini uygulamaktadır.

Klimaların arızalanmadan ve sorunsuz bir şekilde her mevsim çalışmaya devam etmesi için bakım çalışmalarından da yararlanmak gerekmektedir.

Profesyonel olarak gerçekleştirilen klima bakım hizmetlerinde tüm işlemler büyük bir hassasiyet ile yerine getirilmekte ve bu süreçte klimanızdaki mevcut sorunlar da tespit edilerek zaman kaybetmeden giderilmektedir. Bakımı düzenli olarak yapılan klimalar daha az enerji harcayarak daha yüksek bir performans ile çalışabilmektedir.

AUER

Kombi Servisi

Profesyonellik gerektirmekte olan kombi tamir hizmetleri için son yılların en ileri teknikleri tercih edilmektedir. Uzman teknik servis ekipleri yaşanan arızayı en hızlı şekilde tespit ederek sizi bu sorundan kurtarıyor.

Soğuk kış aylarında herhangi bir sıkıntı ile karşı karşıya kalmamak için düzenli olarak kombilerin bakımını yaptırmanız çok önemlidir. Bakımı yapılmış olan kombiler sayesinde gereksiz maliyetler ile karşı karşıya kalmaz ve kış aylarının keyfini en iyi şekilde çıkartabilirsiniz.

Kombi servis hizmetlerinden faydalanabilmek için 7/24 teknik servis hizmeti talebinde bulunabilirsiniz.

İzmir Auer Kombi Servisi