Altus Yetkili Servisi

Beko Teknik Servis

Beyaz eşyalar her evin temel eşyalarından biridir. Koltuk ya da kanepe eksikliği hayatımızı çok zora sokmazken beyaz eşyalardan sadece birinin eksikliği bile büyük bir karmaşa yaşanmasına sebep olabilir. Yeni evlenenler veya evini yenileyenler her zaman önce beyaz eşya bakar. Beyaz eşyaları alınmış bir evin büyük sorunu çözülmüş demektir. Bundan dolayı herkes beyaz eşyalarını özenli kullanır ve bozulmasını istemez.

Günümüzde üretilen beyaz eşyalar oldukça teknolojik aletlerdir. Bundan dolayı bozulma veya arıza verme durumları kolay kolay gerçekleşmez. Aksi durumlarda ise yetkili bir servis ile çalışmakta fayda vardır. Yetkili servisler hem bu teknolojik aletler konusunda özel eğitim almış yerlerdir hem de üretildiği fabrika ile iletişim kurabilen kanallardır. Yedek parça temini gibi durumlarda yetkili servisler bu sorunu kolaylıkla çözebilirler.

Beko marka beyaz eşyaları arızalanan ya da periyodik bakım zamanı gelenler izmir beko teknik servis olarak bizlerle iletişime geçebilir. İzmir bölgesinde oldukça geniş bir lokasyona hizmet veren servisimiz kalabalık ve profesyonel ekibi ile hizmet vermektedir. Arıza alanına en kısa sürede ulaşır ve müşterilerimize hiçbir mağduriyet yaşatmayız.

İzmir Beko Teknik Servis
İzmir Beko Klima Servisi

Beko

Klima Servisi

İzmir gibi bir bölge de yaz ayları klimasız geçmez. Klimanın arıza vermesi demek geçmek bilmeyen sıcak günler anlamına gelmektedir. Öncelikle klimaların arıza vermemesi için yıllık periyodik bakımlarının düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Bu bakım tercihen yaz başında yapılırsa rahat bir yaz geçirilir.

Beko marka kliması olan ve kliması arıza veren veya periyodik bakım yaptırmak isteyenler çağrı merkezimizden randevu oluşturabilirler. Klima arızaları ve bakımları kısa sürede yerinde yapılmaktadır. Gerekli durumlarda yedek parça temini fabrikadan kısa sürede temin edilmektedir.

BEKO

Buzdolabı Servisi

İzmir gibi bir bölge de yaz ayları klimasız geçmez. Klimanın arıza vermesi demek geçmek bilmeyen sıcak günler anlamına gelmektedir.

Öncelikle klimaların arıza vermemesi için yıllık periyodik bakımlarının düzenli olarak yaptırılması gerekmektedir. Bu bakım tercihen yaz başında yapılırsa rahat bir yaz geçirilir.

Beko marka kliması olan ve kliması arıza veren veya periyodik bakım yaptırmak isteyenler çağrı merkezimizden randevu oluşturabilirler. Klima arızaları ve bakımları kısa sürede yerinde yapılmaktadır. Gerekli durumlarda yedek parça temini fabrikadan kısa sürede temin edilmektedir.

İzmir Beko Buzdolabı Servisi
İzmir Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Beko

Çamaşır Makinesi Servisi

Bir evde bulunan en teknolojik aletlerin başında çamaşır makineleri gelir. Çamaşır makinelerinin farklı yıkama programları ve kurutmalı çamaşır makine alternatifleri vardır. Bu ince detaylar makinelerin beyninin çabucak karışmasına yol açar. Bu durum bazen kullanıcı hatalarından da kaynaklanabilir.

Hangi durumdan olursa olsun makine arızalarınız uzman ekibimiz tarafından tespit edilip tamirat işlemi kısa sürede halledilmektedir. Çamaşırlarınız daha temiz olması ve kolayca yıkanması için çalışmaktayız. Beko marka her model ve fonksiyonda çamaşır makinesinin arızasını kısa sürede gidermekteyiz.

BEKO

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makineleri icat olduğu günden bu tarafa mutfakların başköşesinde yer almaktadır. Kuşkusuz hanımların işini kolaylaştıran asrın icatları arasında yer almaktadır. Bulaşık makineleri de çamaşır makineleri gibi farklı programlama özellikleri olan cihazlardandır.

Zaman içerisinde ise arıza verebilir. Ayrıca bulaşık makineleri bir evde en sık kullanılan cihazlardan biri olduğu için yedek parça ihtiyacı doğabilir.

Bu gibi durumlarda kullandığımız tüm yedek parçalar fabrikadan temin edilen orijinal yedek parçalardır. Makinelerinize servis dışında hiç kimsenin dokunmasına izin vermemeniz makinelerinizin ömrünü uzatır.

Daha uzun süreli kullanım için mutlaka servisimizle iletişime geçin. Bulaşık makine arızalarınız mağduriyet yaşamamanız adına uzman ekibimiz tarafından kısa sürede yapılmaktadır. Kalabalık ekibimiz uzun saatler boyunca siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır.

İzmir Beko Bulaşık Makinesi Servisi
İzmir Beko Ocak Servisi

Beko

Ocak Servisi

Bir evde güzel yemeklerin pişmesi için mutlaka bir ocağa ihtiyaç duyulur. Ocaksız mutfak düşünülemez. Evlerde en az arıza veren cihazların arasında ocaklar gelir.

Arıza oranları ne kadar az da olsa çalışmadığı durumlar evin düzeni bozulur ve yemek yapılamaz. Bu gibi durumlarda çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ekibimiz en kısa sürede arıza alanına giderek ocak sorununu giderecektir. İlk gün ki gibi çalışır bir ocak için ekibimiz siz değerli müşterilerimiz adına çalışmaktadır.

BEKO

Fırın Servisi

Son yıllarda fırınların modellerinde büyük değişimler oldu. Fırınlara farklı özellikler eklendi. Tüm bunlar fırınların rağbet görmesine sebep oldu.

Eskisi gibi fişe takınca ısınan fırınlar artık yok. Farklı programları sayesinde farklı yemekler yapan fırınlar mevcut. Fırınların bu kadar teknolojik olması kullanım zorluğunu da beraberinde getirdi.

Evlerdeki son teknoloji fırınların zamanla kafası karışabilir ve arıza durumuna geçebilir. Arıza durumunu bildiren akıllı fırınlarda tek çözüm servisimiz aramanızdır.

Fırın arıza verdiği zaman başka hiçbir yapmayın ve tamir ettirmeye çalışmayın. Servis ekiplerimiz arıza alanına gelerek öncelikle arıza tespiti yapacak ve sonrasında ise sorunu çözecektir.

Fırınlarda yedek parça ihtiyacı duyulduğu zaman da orijinal yedek parçalar temin edilmektedir. Cihazınızın ömrünü uzatmak ve aile bütçesini ek bir maliyetten kurtarmak için servis çalışanlarımız ile iletişime geçmeniz tavsiye edilir.

İzmir Beko Fırın Servisi
İzmir Beko Davlumbaz Servisi

BEKO

Davlumbaz Servisi

Mutfaklar yemek kokuların birikmesi zaman içerisinde eve yayılan kötü bir koku anlamına gelmektedir.

Yemek kokularının mutfaklardan kolayca çıkıp gitmesi için davlumbaz kullanımı gereklidir. Davlumbazlar mutfakların temiz ve kokusuz olması için günümüzde her mutfakta bulunmaktadır.

Emiş gücü oldukça yüksek olan bu cihazlar zaman içerisinde uzun kullanıma bağlı arıza verebilir. Arıza durumunda servis ile iletişime geçmek gerekir. Uzman kadromuz davlumbaz arızalarını kısa sürede gidererek mutfakları yemek kokularından kurtarmaktadır. Arıza durumunda vakit kaybetmeden bizi aramanız yeterli olacaktır.