Altus Yetkili Servisi

Bosch Teknik Servis

Evlerin temel ihtiyacı olan beyaz eşyalar her evde mutlaka bulunur. Bu beyaz eşyaların zamanla bakıma veya tadilata ihtiyacı olabilir. Bu gibi durumlarda teknik servisler imdada yetişir. Her markanın teknik servis ağı vardır. Önemli olan uygun markaya uygun teknik servisi çağırmaktır.

Beyaz eşya bakım ve tamiratlarını sıradan bir usta yapamaz. Bu tip eşyaların ömrünün uzun olması için profesyonel bir teknik servis gerekir. Bosch marka beyaz eşyaları olanlar ve izmir bosch teknik servis olarak firmamızı tercih edebilir. Kalabalık ve profesyonel ekibimiz ile olay yerine kısa sürede gitmekte ve beyaz eşyalarınıza müdahale etmekteyiz. Ekibimiz beyaz eşyalar konusunda özel eğitimlidir ve alanında uzman çalışanlardır.

İzmir Bosch Teknik Servis
İzmir Bosch Klima Servisi

Bosch

Klima Servisi

Klima çok hassas bir alettir. Yazın sıcaktan koruduğu gibi istenilirse kış soğuklarında da ısıtma görevi görmektedir.

Klimalar için çalışan ustalarımız alanında uzman kişiler olup bosch marka klimalarda profesyoneldir. Klimalarınızın periyodik bakımları için veya arıza durumunda arızalarınızın kısa sürede giderilmesi için bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Yaz sıcaklarında müşterilerimizi asla mağdur etmemekteyiz. Kısa sürede arıza alanına giden çalışanlarımız kısa sürede klimalarınızı eski haline getirmektedir.

BOSCH

Buzdolabı Servisi

Bir evdeki en pahalı ve en kıymetli beyaz eşya kuşkusuz buzdolaplarıdır. Buzdolabının arıza vermesini hiç kimse istemez. Buzdolaplarının arıza vermesi demek saklanılan yiyeceklerinde bozulması anlamına gelmektedir.

Bir evin düzenini alt üst edecek olan buzdolabı arızalarına alanında uzman çalışanlarımız kısa sürede müdahale etmektedir. Yerinde veya servis alanlarımızda buzdolabı arızalarınızı kısa sürede çözmekteyiz.

İzmir Bosch Buzdolabı Servisi
İzmir Bosch Çamaşır Makinesi Servisi

BOSCH

Çamaşır Makinesi Servisi

Evlerde çamaşır makinelerinin bozulması hayatın durması anlamına gelebilir. Özellikle de çocuklu evlerde bu durum büyük bir sıkıntı yaratır. Çamaşır makinesi arıza veren ve en kısa sürede yapılmasını isteyen bosch çamaşır makinesi sahipleri servisimizden hizmet alabilir. Çamaşır makineleri kısa sürede ilk gün ki performansına geri döndürülmektedir.

Ayrıca yedek parça gerekli olduğu durumlarda fabrikadan orijinal yedek parçalar temin edilmektedir. Yedek parça temin süremiz kısadır ve hemen çamaşır makinelerine müdahale edilmektedir. Profesyonel ekibimiz arızalarınıza anında müdahale etmek adına uzun saatler boyunca çalışmaktadır.

BOSCH

Bulaşık Makinesi Servisi

Evlerde çamaşır makinelerinin bozulması hayatın durması anlamına gelebilir. Özellikle de çocuklu evlerde bu durum büyük bir sıkıntı yaratır. Çamaşır makinesi arıza veren ve en kısa sürede yapılmasını isteyen bosch çamaşır makinesi sahipleri servisimizden hizmet alabilir.

Çamaşır makineleri kısa sürede ilk gün ki performansına geri döndürülmektedir.

Ayrıca yedek parça gerekli olduğu durumlarda fabrikadan orijinal yedek parçalar temin edilmektedir. Yedek parça temin süremiz kısadır ve hemen çamaşır makinelerine müdahale edilmektedir. Profesyonel ekibimiz arızalarınıza anında müdahale etmek adına uzun saatler boyunca çalışmaktadır.

İzmir Bosch Bulaşık Makinesi Servisi
İzmir Bosch Ocak Servisi

BOSCH

Ocak Servisi

Güzel yemeklerinizi yaptığınız bosch marka ocaklarınızın arızalanmasını istemezsiniz. Bir ocağın arızalanması o mutfakta artık yemek pişmemesi anlamına gelir. Böyle olumsuz bir durumla karşılaştığınız zaman çağrı merkezimizi aramanız ve arıza durumunu bildirmeniz yeterlidir. Ekibimiz en kısa sürede ocak arızanıza yerinde ya da servis alanımızda müdahale edecektir. Ürün teslimat sürelerimiz kısa olup müşterilerimize mağduriyet yaşatmamaktayız.

BOSCH

Fırın Servisi

En güzel ve keyifli yemekler fırında pişer. Ayrıca fırın kullanımı pratik bir çözümdür. Yeni model fırınlar oldukça teknolojik ürünlerdir ve mutfaklar içinde kıymetlidir.

Bir fırının arıza vermesini ve özelliklede yenisi ile değişmesini hiç kimse istemez. Bu ek bir maliyet demektir. Bu şekilde bir olumsuz durumlar karşılaşmamak adına fırınlarınız arıza verdiği zaman hemen bizi aramanız yeterlidir.

Fırınlarınıza servis dışında her hangi birinin dokunmasına izin vermeyin. Bu tip küçük arızlar daha da büyüyüp ek maliyet çıkarabilir. Doğru çözüm için çağrı merkezimiz hizmetinizdedir.

İzmir Bosch Fırın Servisi
İzmir Bosch Davlumbaz Servisi

BOSCH

Davlumbaz Servisi

Yemek kokusundan hiç kimse hoşlanmaz ve herkesin mutfağında bir davlumbaz bulunur. Davlumbaz olmaması mutfakta biriken yemek kokularının nahoş bir hal almasına sebep olur.

Davlumbazlar her ne kadar basit çalışan elektronik aletler gibi görünse de servis dışında hiç kimseye tamir ettirilmeye çalışılmamalıdır.

Davlumbaz arızalarınız servis ekiplerimizce yerinde veya servis alanımıza getirilerek giderilir. Davlumbazlarınızı en kısa sürede ilk gün ki güçlü emiş gücü ile çalıştırmaktayız.