Altus Yetkili Servisi

DemirDöküm Teknik Servis

Türkiye’de üstün kalitesi ile ısıtma ve iklimlendirme piyasasında adından sıklıkla bahsettiren DemirDöküm Servis hizmetleri konusunda ilk adresiniz izmir demirdöküm teknik servis olmalıdır. Üstün hizmet anlayışı, hızlı servis ve garantili servis hizmetleri ile İzmir’de size en yakın adres biziz. DemirDöküm ürünleriniz ile yaşayabileceğiniz her türlü arıza, ihtiyacınız olan bakım ve kurulum hizmetlerinde orijinal yedek parça kullanımı ve garantili hizmet anlayışı ile görev yapan ve uzman kadrosu ile sorunsuz hizmetler sunan İzmir Demidöküm teknik servisi olarak hızlı servis imkânları da sunuyoruz.

DemirDöküm teknik servisi olarak İzmir’deki tüm kullanıcıların maksimum güvenliğe ve üstün performansa sahip olmaları için uzman kadromuzla görev yapıyoruz. Demirdöküm olan klimalarınızın, kombilerinizin ve termosifonlarınızın her türlü bakım ve onarımlarını, tamirlerini ve kurulum hizmetlerini sunan servisimiz aynı zamanda orijinal yedek parça güvencesi de sunuyor. Söz konusu ürünlerinizin tamir ve bakımlarını mümkünse adresinizde mümkün değilse servislerimizde en özenli şekilde tamir ederek adeta zamanla yarışıyoruz.

İzmir Demirdöküm Teknik Servis
Demirdöküm Klima

DemirDöküm

Klima Servisi

Klimalarınızda bir sorun varsa onun en kısa sürede tamir edilmesi gerektiğine inanıyoruz, çünkü sıcak havalarda mağdur olmanızı asla istemiyoruz. Özellikle İzmir’de klimasız geçecek olan saatlerin ne derecede güç olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle de İzmir Demirdöküm teknik servisi olarak zamanla yarışıyor ve en kısa sürede ürünlerinizi size yeniden teslim ediyoruz.

Yeni aldığınız Demirdöküm klimalarınız ya da daha önce aldığınız ancak sorun yaşadığınız klimalarınız için güvenle servisimizi arayabilirsiniz. Cihazlarınızın her türlü kontrollerini, tamirlerini ve bakımlarını özen ve hassasiyetle yaparak sizlere geri teslim ediyoruz.

Demirdöküm İzmir teknik servisimizi güvenle arayarak;

- Adresinize teknik servis isteyebilirsiniz

- Ürünlerinizin kurulumu için randevu alabilirsiniz

- Ürünlerin çalışma sistemleri ve sorunları hakkında bilgi alabilirsiniz

Ayrıca klimanızın kurulumu, montajı, aksesuarları ve diğer tüm sorularınız için bizi güvenle arayabilirsiniz.

DEMİRDÖKÜM

Kombi Servisi

Demirdöküm kombilerinizin sıcak su çıkışı ve soğuk su girişinde yaşanabilecek bir sorunla karşı karşıya kalabilirsiniz. Ya da cihazınıza elektrik gelmemesi, cihazın suyu ısıtmaması, gerektiğinden fazla ses yapması gibi bazı hatalar sizi mağdur bırakabilir.

İzmir Demirdöküm teknik servisi olarak kombilerinizin her türlü arıza, bakım ve onarım işlerini özen ve itina ile yerine getiriyoruz. Bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren sizin için hazırlanan teknik servis ekibimiz adresinize mümkün olan en kısa zamanda ulaşarak gerekli kontrolleri yapacaktır.

Öncelikle kombilerinizde arızalar tespit edilecek ve gerekli tamir ve bakım için size detaylı bilgi verilecektir.

İzmir Demirdöküm Kombi Servisi
İzmir Demirdöküm Termosifon Servisi

DemirDöküm

Termosifon Servisi

Demirdöküm termosifonlarınızın her türlü teknik sorunları ve arızaları hizmet garantisi ve orijinal yedek parça garantisi altında yapılmaktadır. İzmir Demidöküm teknik servisi olarak hiçbir müşterimizin mağdur olmaması için alanında uzman personellerimizle adeta zamanla yarışıyor ve tüm cihazlarınızın her tülü bakım ve onarım işlerini en kısa sürede tamamlıyoruz. Termosifonların montajı, ilk kurulumu ve tüm arızaları için servisimizi güvenle arayabilir ve en kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla alabilirsiniz.