Altus Yetkili Servisi

Electrolux Teknik Servis

Electrolux teknolojisinden faydalanmak isteyenler, ihtiyaçlarına göre beyaz eşya ve elektronik eşya türleri arasından seçim yapabiliyor. İzmir Electrolux teknik servis hizmetleri tüm müşterilerimize kesintisiz ve 7/24 veriliyor.

Electrolux marka eşyalarınızın güvenli bir şekilde kullanımı ve tüm ekiplerimizde desteklerimizi sunuyoruz.

Ürünlerin montajı, bakımı ve arıza tamirleri uzman ekiplerimiz tarafından yapılır. Bakımı yapılan cihazlar, ilk günkü gibi yüksek verimlilikte çalışacak şekilde ayarlanır. Kullanım sırasında karşılaşabileceğiniz her türlü sorun için 7/24 servis talebinde bulunabilirsiniz.

İzmir Electrolux Teknik Servis
İzmir Electrolux Klima Servisi

electrolux

Klima Servisi

Electrolux klima bakım servisi hizmetlerimiz kapsamında periyodik bakımlar ve arıza tamir işlemleri yapılıyor.

Hizmetlerimiz ile ilgili detaylı bilgi alabilir ve ihtiyacınız olduğu anda servis talebini oluşturabilirsiniz. Klima ürünlerine ihtiyacınız olduğunda, kullanım alanının ölçüsüne, konumuna ve kullanım amacına göre doğru ürünü seçmenize yardımcı oluyoruz.

Sahip olduğunu Electrolux klima ürünlerinin bakımlarını düzenli yaptırdığınızda uzun süre sorunsuz kullanabilirsiniz. Klima arıza servisi olarak verdiğimiz hizmetlerde de arıza tespiti ve tamiri işlemleri profesyonel olarak yapılıyor.

Klimaların iç ve dış ünitelerinin her türlü bakımını yaparak arıza tamirlerini gerçekleştiriyoruz. Servis hizmetlerimiz sonrası klimalarınızı güvenle kullanmaya devam ediyorsunuz.

Electrolux

Buzdolabı Servisi

Mutfakların temel taşı olan buzdolaplarının arızalanmasını hiç kimse istemez. Elektrikli aletler arasında neredeyse e pahalısı olan buzdolabının arızalanması bütçe de oluşacak istenmeyen bir açık anlamına gelmektedir.

Ayrıca buzdolapları evin gıda deposu olduğundan dolayı arıza durumunda içinde tüm yiyeceklerinde bozulma riski vardır.

Evlerimizin en önemli beyaz eşyası olan buzdolabı modellerinin tümünün belirli kullanım sonrasında bakımlarının yapılması, büyük arızaların önlenmesi için önemlidir. Yapılacak genel bakımlar cihazın kullanım ömrünü uzatırken daha verimli çalışmasını sağlayacaktır.

Electrolux buzdolabı modellerinde, soğutmama, buzlanma, kapakların kendiliğinden açılması, aşırı soğutma ve karlanma gibi tüm sorunlar, teknik servis hizmetlerimiz ile çözülüyor.

Teknik personeller tüm buzdolabı modelleri bakımları konusunda uzmandır ve arıza tespitlerini, tamir işlemlerini en hızlı şekilde yapar. Buzdolabı arızalarının hiç birisi hafife alınmamalı ve hemen teknik servisimizle iletişime geçmelisiniz.

Ekiplerimiz arızalar büyümeden gerekli bakımları yapacak, buzdolabınızı sorunsuz kullanmanızı sağlayacaktır.

İzmir Electrolux Buzdolabı Servisi
İzmir Electrolux Çamaşır Makinesi Servisi

Electrolux

Çamaşır Makinesi Servisi

Electrolux çamaşır makineleri için montaj, bakım ve tamir ile ilgili her türlü teknik servis hizmeti veriliyor. Servis hizmetleri İzmir genelindeki müşterilere sunuluyor ve servis taleplerine aynı gün dönüş yapılıyor.

Evlerde yaşam konforunu önemli ölçüde etkileyen sorunlardan birisi çamaşır makinası arızalarıdır. Arızalar tamir edilmediği zaman temiz kıyafet sorunu ya da çamaşırları elde yıkama sorunları ortaya çıkacaktır.

Teknik servis hizmetlerimiz, çamaşır makinası sorunlarının yerinde ve aynı gün içerisinde çözülmesini sağlıyor. Arızalar kullanıma bağlı olarak meydana gelebiliyor. Arızalarla ilgili hata kodu alındığında servisimizi arayabilir ve teknik ekibin gelerek sorunu çözmesini sağlayabilirsiniz.

Çamaşır makinelerinde kazan sorunu, su ısıtmama, çeşitli yerlerinden su kaçırma, sıkmama gibi arızalar görülebilir. Teknik servis hizmetlerimizde tüm arıza türlerine hemen çözüm bulunuyor.

ELECTROLUX

Bulaşık Makinesi Servisi

Electrolux bulaşık makinelerinizi daha verimli kullanabilmek için filtre temizliklerini düzenli olarak yapmalısınız. Verimli kullanım ve bakımı ile ilgi konularda, teknik servisimizle iletişim kurarak bilgi alabilirsiniz. Electrolux bulaşık makinesi arıza tamirleri için hizmetleriniz 7/24 sunuluyor. Servis talebinizi oluşturduğunuzda, mobil ekipler en kısa sürede size ulaşacaktır.

Bulaşık makinelerinde meydana gelen basit arızalar ve yedek parça değişimleri yerinde yapılıyor. Çok büyük arıza olmadıktan sonra tüm hizmetler yerinde veriliyor ve müşterilerin mağduriyetleri hemen gideriliyor.

Servis hizmetlerinde arıza tamirleri yapılırken, cihazın verimli çalışması için genel bakımları yapılıyor. Her bakım sonrası verimli çalışması için gerekli ayarlar yapılıyor ve müşteriler kullanım ve bakım konusunda bilgilendiriliyor.

İzmir Electrolux Bulaşık Makinesi Servisi
İzmir Electrolux Ocak Servisi

Electrolux

Ocak Servisi

Eletrolux ocak ve ankastre ocak ürünleri onarımları için servis çağrı numarasını arayarak taleplerinizi oluşturabilirsiniz. Ocak ürünlerinde meydana gelen arızalar, cihazı kullanmanızı engellerken gaz kaçağı gibi sorunlara da neden olabilecektir.

Bu riskler her zaman bilinmeli ve en küçük arıza durumunda bile teknik servis ile telefonla görüşerek, arızanın nedeni, neler yapılması gerektiği hususunda bilgi alınmalıdır.

Electrolux ocak servisi hizmetlerimiz tüm müşterilerimizi yerinde veriliyor, hizmet kalitesinden dolayı bakımlarda yedek parça değişimleri orijinal ürünlerle yapılıyor.

Servis talebinde bulunduğunuzda karşılaşılan sorun hakkında detaylı bilgiler verdiğinizde, ekiplerimiz tam donanımlı ve ihtiyaç olabilecek yedek parça çeşitleri ile gelecektir.

ELECTROLUX

Fırın Servisi

Electrolux fırın modellerinin tamamı, evde ya da iş yerlerinde en güzel yemeklerin yapılmasını sağlayan cihazlardır. Özel hazırlanmış yemeklerin, pasta ve böreklerin istenilen ayarda pişirilebilmesi için fırınların sorunsuz çalışması gerekiyor.

Electrolux fırın ürünlerinizin çalışmasında sorunların oluştuğunu gördüğünüzde, teknik servis ekipleri hemen size ulaşacak ve sorunu yerinde çözecektir. Fırın arızaları, pişirmeme, düşük ısı, aşırı ısınma ve ısı ayarının yapılamaması, elektrik ya da gaz gelmemesi gibi sorunlardır. Tüm arızalar uzman elemanlar tarafından tamir edilir ve verimli çalışır duruma getirilir.

İzmir Electrolux Fırın Servisi
İzmir Electrolux Davlumbaz Servisi

Electrolux

Davlumbaz Servisi

Electrolux fırın modellerinin tamamı, evde ya da iş yerlerinde en güzel yemeklerin yapılmasını sağlayan cihazlardır. Özel hazırlanmış yemeklerin, pasta ve böreklerin istenilen ayarda pişirilebilmesi için fırınların sorunsuz çalışması gerekiyor.

Electrolux fırın ürünlerinizin çalışmasında sorunların oluştuğunu gördüğünüzde, teknik servis ekipleri hemen size ulaşacak ve sorunu yerinde çözecektir.

Fırın arızaları, pişirmeme, düşük ısı, aşırı ısınma ve ısı ayarının yapılamaması, elektrik ya da gaz gelmemesi gibi sorunlardır. Tüm arızalar uzman elemanlar tarafından tamir edilir ve verimli çalışır duruma getirilir.