Altus Yetkili Servisi

Franke Teknik Servis

Beyaz eşyaların hemen her çeşidi farklı marka adı altında evlerimizde bulunuyor. Özellikle eve hanımlarının en büyük yardımcısı olan çamaşır makinası, bulaşık makinası, ocak ve fırın gibi beyaz eşyalar hemen her evde kullanım yeri buluyor.

Uzun yıllar kullanılabilen beyaz eşyalarda zamanla mekanik veya elektronik arızalanmalar meydana gelebiliyor. Bu arızaların birçoğu uzun zaman kullanımdan dolayı veya kullanıcı hatalarından kaynaklanabiliyor.

Beyaz eşyalarınızdan ocak, fırın ve davlumbazın izmir franke teknik servis olarak yerinde tamir bakım ve onarımını yapıyoruz. Maalesef piyasada işi bilmeyen teknik servis adı altında birçok firma bulunuyor.

Bazen de marka farklığı gözetmeden her cihazı tamir etme çabasında olan servisler vardır. Her ürünün üretim teknolojisi ve kullanılan malzeme farklı olduğundan yetkili servis tarafından tamiri tapılması gerekir.

İzmir Franke Servisi
Franke Ocak Servisi

Franke

Ocak Servisi

Ocaklar ısı enerjisinin yüksek seviyelerde meydana geldiği beyaz eşyalar arasında yer alıyor. Ocağın hem enerji verimliliği hem de daha uzun süreli kullanımı ancak yetkili bir servis tarafından rutin bakımlarının yapılması ile sağlanabiliyor.

Bu noktada Franke ocak servisi olarak ocaklarınızın kontrollerini ve varsa arızalarının giderilmesi noktasında çözümler üretiyoruz. Bakımsız ocakların gaz kaçaklarını beraberinde getirerek çok ciddi durumlar ile sizi karşı karşıya bırakabiliyor.

Franke

Fırın Servisi

Mutfakta en lezzetli yemeklerin pişirilmesine olanak sağlayan fırınlar elektrik enerjisini ısı enerjine dönüştüren ekipmanlar olarak karşımıza çıkıyor. Fırınlarda kullanıcı hatası veya elektriksel akım değişimlerden dolayı arızalanmalar meydana gelebiliyor.

Hele bir de arıza tam yemek pişirme aşamasında meydana gelince mevcut durum daha can sıkıcı bir hal alabiliyor. Çağrı merkezimize arıza kaydınızı bildirmeniz ile birlikte teknik ekibimiz adrese hızlı bir şekilde ulaşım sağlayarak fırınız için tamir işlemini yerinde gerçekleştirerek bu can sıkıcı durumdan sizi kurtarıyor.

Franke Fırın
Franke Davlumbaz

Franke

Davlumbaz Servisi

Davlumbazlar yemek kokusunu yemek buharını veya ortamdaki istenmeyen gazların dışarıya atılmasını sağlayan önemli beyaz eşyalar arasında bulunuyor.

Davlumbaz meydana gelebilecek bir arıza mutfak dolaplarının buhara maruz kalarak zarar görmesine ve yağ kokusunun tüm evi sarmasına neden olabilir. Bu nedenle davlumbazların hiç arıza yapmasa dahi elektrik filtre ve baca bakımının yetkili servis tarafından düzenli kontrollerinin yapılması gerekiyor. Yapılan bu kontroller neticesinde gerekli ise filtre değişimi yapılabiliyor.

Mutfakta bu kadar önemli işlevi bulunan ekipmanın yetkili servis tarafından bakımını yaptırmak isteyen müşterilerin çağrı merkezimizde oluşturacağı tamir bakım onarım taleplerini en hızlı şekilde karşılıyoruz.

Esasında bütün beyaz eşyaların yetkili servis tarafından rutin bakımlarının yapılması sonradan meydana gelebilecek daha maliyetli hasarların engellenmesi açısından önem arz ediyor.