Altus Yetkili Servisi

Hotpoint Teknik Servis

Elektrikli aletler bir evin temel eşyaları arasında yer alır. Evdeki perde ya da halı eksik olduğunda yaşam standartları etkilenmez ama elektrikli aletlerden biri eksik olduğunda günlük işler aksar ve yaşam standartları etkilenir. Bu sebepten dolayı evindeki eşyaları yenilemeye karar verenler veya yeni ev kuranlar öncelikle elektrikli eşyalara bakar ve bunları satın alır. Bu tip eşyalara beyaz eşya da denilmektedir.

Beyaz eşyaları tam olan evin eksiği yok gibidir. Evlerdeki beyaz eşyalar hayatımıza etkilerinden dolayı çok kıymetlidir. Özenle kullanılır ve bu eşyaların bozulması istenmez. Ayrıca günümüz şartlarında fiyatları da oldukça yüksektir.

Yeni bir eşya almak bütçeyi sarsabilir bundan dolayı yetkili teknik servis ile çalışmak daha karlı bir iştir. Bozulan altus beyaz eşyalarınız için her hangi biri yerine teknik servisimizi çağırabilirsiniz. Geniş bir çevreye hizmet veren izmir altus teknik servis ekiplerimiz arıza durumunda kısa sürede müdahale etmektedir. Yetkili servisimiz özel eğitimli profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir.

İzmir Hotpoint Servis
Hotpoint Buzdolabı Servisi

Hotpoint

Buzdolabı Servisi

Hotpoint buzdolabı modelleri arasından seçim yaptığınız ve satın aldığınız ürünler, istediğiniz zaman istediğiniz adrese servis ekiplerimiz tarafından teslim edilir. İlk kurulmaları yapılır ve çalıştırılarak gerekli testler yapılır.

Kullandığınız süre içerisinde, buzdolabında meydana gelen her türlü arıza tamirleri için hotpoint teknik servis hizmetlerinden faydalanabiliyor en güvenli hizmeti alabiliyorsunuz. Buzdolabının soğutmadığını ya da dengesiz soğutma ile belirle bölgelerde buzlanma meydana geldiğini gördüğünüzde, servis çağrı numarasını arayarak servis kaydını oluşturabilirsiniz.

Arıza bildirimi yaparken hotpoint buzdolabı modeli ve karşılaşılan sorun hakkında bilgi vermelisiniz. Teknik servislerimiz 24 saat içerisinde sorunlarınızı yerinde çözecektir.

Hotpoint

Çamaşır Makinesi Servisi

Hotpoint çamaşır makine modelleri, yerine montaj işlemi yapıldıktan sonra uzun süre sorunsuz çalışabiliyor. Elektrik ya da farklı nedenlerden dolayı meydana gelecek olan arızalarını en kısa sürede giderilmemesi, sorunların büyümesine, tamir işlemlerinin daha masraflı olmasına ve günlük yaşamı olumsuz etkilemeye başlayacaktır.

Çamaşır makinesinin su almaması, sıkma yapmaması, su ısıtma sorunları ya da su kaçakları gibi tüm sorunlar için güvenilir servis hizmetleri veriliyor. En küçük arıza tamir işlemlerinde bile ekiplerimiz, çamaşır makinesinin arıza yapma ihtimali olan tüm bölümlerini kontrol ederek sorun varsa gerekli bakım işlemlerini uyguluyor.

Hotpoint Çamaşır Makinesi Servisi
Hotpoint Bulaşık Makinesi Servisi

Hotpoint

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşıkların daha kolay ve iyi yıkanması, elektrik ve su tasarrufunun yapılabilmesi için hotpoint bulaşık makinesi modellerini tercih edebilirsiniz. İzmir bölgesindeki tüm müşterilere verilen servis hizmetleri ile bulaşık makinelerinin uzun süre sorusuz ve verimli kullanılması sağlanabiliyor.

Bulaşıkların iyi yakınmadığını ya da elektriksel sistemlerde bir arıza meydana geldiğini gördüğünüzde, oluşturacağınız servis talebi ile ekipler aynı gün içerisinde sizlere ulaşacak ve sorunu çözecektir. Bulaşık makinesi tamir işlemleri ve yedek parça değişimleri 1 yıl garantili yapılıyor.

Hotpoint

Ocak Servisi

Hotpoint marka ürünlerin tamamı kaliteli ve uzun ömürlüdür. Ocak ürünleri servislerimiz tarafından yerine monte edildikten sonra uzun süre arıza sorunu ile karşılaşmadan kullanılabilecektir. Hotpoint ocak ürünlerinin daha uzun ömürlü olması için düzenli bakımlarının yapılması gerekiyor.

Kendinizin yapabileceği bakımlar konusunda da teknik servisimizden bilgi alabilirsiniz. Arıza tamirleri mutaka teknik servis tarafından yapılmalıdır. Ocak modeliniz ne olursa olsun ekiplerimiz arıza tespiti ve çözümünü hemen uygulayacaktır.

Hotpoint Ocak Servisi
Hotpoint Fırın Servisi

Hotpoint

Fırın Servisi

Fırınlar, evlerde kullanılan en eski ürünlerden birisi olabiliyor. Hotpoint fırınlar, ev ve sanayi tipi olarak farklı modellerde üretiliyor. Evinizde ya da iş yerinizde kullanmış olduğunuz fırın modelleri için arıza onarım ve bakım servis hizmetleri 7/24 verilmeye devam ediliyor. ,

Fırınınınız pişirme ayarlarının bozulduğunu gördüğünüzde gerekli bakım ve onarımların yapılması için servis talebinde bulunabilirsiniz. Fırın servisi elemanları tüm parçaları kontrol eder, iyi pişirme ayarlarını yapar ve günlük bakımları konusunda müşterilerimizi bilgilendirir.

Hotpoint

Davlumbaz Servisi

Hotpoint davlumbaz ürünleri, mutfaklarda oluşan yemek kokusunun iç alana yayılmadan çekilmesini ve ortamın daha temiz bir havaya sahip olmasını sağlar.

Davlumbaz ürünlerinde, motorun gürültülü çalışması, aydınlatma ışıklarının yanmaması, fan sorunları arıza olarak bildirilebiliyor. Hotpoint servisi olarak tüm arıza tamirleri ve davlumbaz bakım işlemleri güvenilir, garantili hizmet olarak sunulur.

Hotpoint Davlumbaz Servisi