Altus Yetkili Servisi

İndesit Teknik Servis

Elektrikli aletler bir evin temel eşyaları arasında yer alır. Evdeki perde ya da halı eksik olduğunda yaşam standartları etkilenmez ama elektrikli aletlerden biri eksik olduğunda günlük işler aksar ve yaşam standartları etkilenir. Bu sebepten dolayı evindeki eşyaları yenilemeye karar verenler veya yeni ev kuranlar öncelikle elektrikli eşyalara bakar ve bunları satın alır. Bu tip eşyalara beyaz eşya da denilmektedir.

Beyaz eşyaları tam olan evin eksiği yok gibidir. Evlerdeki beyaz eşyalar hayatımıza etkilerinden dolayı çok kıymetlidir. Özenle kullanılır ve bu eşyaların bozulması istenmez. Ayrıca günümüz şartlarında fiyatları da oldukça yüksektir.

Yeni bir eşya almak bütçeyi sarsabilir bundan dolayı yetkili teknik servis ile çalışmak daha karlı bir iştir. Bozulan altus beyaz eşyalarınız için her hangi biri yerine teknik servisimizi çağırabilirsiniz. Geniş bir çevreye hizmet veren izmir altus teknik servis ekiplerimiz arıza durumunda kısa sürede müdahale etmektedir. Yetkili servisimiz özel eğitimli profesyonel bir kadro ile hizmet vermektedir.

İzmir İndesit Teknik Servis
İndesit Buzdolabı

İndesit

Buzdolabı Servisi

İndesit buzdolabı ürünleri için tüm bakım ve tamir servis hizmetleri, profesyonel elemanlar tarafından sunulur. Buzdolabı arızaları konusunda deneyimi olan çalışanlarımız, fark edilen ve fark edilmeyen tüm arızaları hemen tespit edecektir.

Tespit edilen tüm arızalar için çözüm önerileri yerinde geliştirilecek ve uygulanmaya başlayacaktır. İndesit marka buzdolabınız uzun süre kullanım ya da elektrik hatlarından kaynaklı arıza yapabilecektir.

Tüm arıza türleri onarılmaya ya da yedek parça değişimi ile tamir edilmeye çalışılır. Yapılacak tüm işlemler garantili olarak sunulur ve hizmetlerin güvenilir olması sağlanır. İndesit buzdolabı modelleri için yedek parça temini de hemen yapılıyor.

İNDESİT

Çamaşır Makinesi Servisi

İndesit teknik servisi hizmetlerimizde tüm ürün türlerinin bakımlarını yapıyoruz. Çamaşır makinenizde meydana gelen arızalar sizi mağdur etmeye başlayacaktır. İndesit çamaşır makinesi servis hizmetleri mümkün olduğu kadar hızlı ve güvenli verilmeye çalışılıyor.

Servis talebi için telefon numarasını aradığınızda servis ekiplerinin aynı gün içerisinde geleceği bilgisini alırsınız. Servis randevusu oluştururken, servis ekiplerinin hangi saatte gelmesini belirleyebilirsiniz.

Çamaşır makinesi bakım ve arıza tamir işlemleri tamamlandıktan sonra gerekli testler yapılır, servis garanti belgesi düzenlenerek müşteriye teslim edilir. Garantili onarım hizmetleri ile sorunlar çözülür ve cihazların uzun ömürlü olması sağlanır.

İndesit Çamaşır Makinesi Servisi
İndesit Bulaşık Makinesi Servisi

İndesit

Bulaşık Makinesi Servisi

Teknik servis hizmetlerimiz tüm ürün çeşitleri için 7/24 veriliyor. Çağrı merkezimizi 7/24 arayarak bulaşık makinelerinizi için servis talep kaydınızı oluşturabilirsiniz. İzmir bölgesindeki tüm İndesit beyaz eşya ürünlerini kullanan müşterilere aynı gün hizmetlerin ulaştırılmasına çalışılıyor.

Bulaşık makinesinin yeterli temizliği yapmadığı gördüğünüzde ya da program sorunları, kapak arızaları, su kaçakları gibi tüm arıza sorunları için hizmetlerimizi talep edebilirsiniz. Arıza tamirleri yerinde yapılır ve tamir sonrası hemen kullanmaya başlamanız sağlanır.

İndesit

Ocak Servisi

İndesit ocak modellerinin tümü için garantili servis hizmetleri verilmeye devam ediyor. Ocak cihazı çalışmıyorsa, gaz gelmiyorsa, ocak gözleri düzgün alev vermiyorsa bir arıza meydana gelmiştir ve mutlaka servis hizmetlerimizden faydalanmalısınız.

Ocak elektrik sorunlarında, sigorta ya da cihaz içi kablolarda sorun olabilir. Servisimiz, elektrik, gaz ve diğer tüm sorunları yerinde görür ve çözümleri de yerinde uygular. Yedek parça değişimlerinde de İndesit marka yedek parçalar kullanılır.

İndesit Ocak Servisi
İndesit Fırın Servisi

İndesit

Fırın Servisi

İndesit fırın servisi hizmetlerinde tüm arıza tamirleri yapılır. Fırınlarda oluşan arızalar, iç aydınlatma lambasının yanmaması, alt ve üst kısımların eşit pişirmemesi, ısı sorunları gibi türlerden oluşuyor.

Fırında bir sorun meydana geldiğinde ve kendiniz basit işlemlerle sorunu çözemediğinizde hemen servis talebinde bulunmalı ve uzman ekip desteklerinden faydalanmalısınız. Fırınlar için yapılacak düzenli bakımlar ve temizlikler cihazın sorunsuz çalışmasını ve uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır. Detaylı bakımlar için servis talebinde bulunabilirsiniz.

İndesit

Davlumbaz Servisi

İndesit davlumbazlarda basit arızalar meydana gelebiliyor ve çözümleri kolay bir şekilde yapılıyor. Teknik servis hizmetlerinde uzman elemanlar, davlumbazın çalışmasını kontrol ederek arızaları giderirken arıza yapabilecek diğer durumlarında tespitini yapar.

Davlumbaz fan sisteminde meydana gelen arızalar, daha çok kirlenmeye bağlı olarak oluşuyor. Sorun çözümleri müşteri memnuniyeti odaklı ve garantili olarak sunulur.

İndesit Davlumbaz