Altus Yetkili Servisi

LG Teknik Servis

Beyaz eşyadan televizyona, telefondan teknolojik aletlere kadar birçok alanda ürünü bulunan LG markası için teknik servis görevi üstlenen firma müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Firma, LG buzdolabı servis, Ocak servis, klima servis ve daha farklı kategorilerde 7/24 müşterilerine teknik destek sağlıyor.

Siz de İzmir lg teknik servis ile hemen iletişime geçebilir, soru ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. İnternet sitesi aracılığı ile firmanın hizmetlerini inceleyebilir, telefon numaralarından iletişime geçerek soru ve sorunlarınızı kolay bir şekilde saniyeler içerisinde sizlere danışmanlık yapacak kişilere iletebilirsiniz.

İzmir LG Teknik Servis
İzmir LG Klima Servisi

LG

Klima Servisi

Klimanızdan beklediğiniz performansı alamıyor ya da sürekli teknik hatalar ile karşılaşıyorsanız LG Teknik Servis hizmeti tam size göre. Teknik servis hizmeti ile sizlere en hızlı ve en kaliteli çözümler sunan firma, 7/24 iletişim imkanı sağlıyor.

Firma içerisine ilk önce servise gelen cihazlar ile ilgili ön incelemeler yapılıyor. Sonrasında belirtilen sorun ve bununla birlikte gelişebilecek olan diğer sorunlar ile ilgili çalışma şemaları oluşturuluyor.

Garantili ve hızlı çözümler ile sizlere istediğiniz hizmet kaliteli bir şekilde veriliyor. Servis ve yedek parça değişimlerinde gereken güveni sizlere sağlayan firma ile internet sitesini kullanarak iletişime geçebilir, eşyalarınızdan beklediğiniz performansı kısa süre içerisinde elde edebilirsiniz.

LG

TV Servisi

Beyaz eşya tamiri ve bakımının yanı sıra televizyon teknik servis hizmeti de veren firma, 0 müşteri memnuniyeti için gerekli olan desteği sizlere sağlıyor. Teknik servis içerisine TV montajı, TV' de oluşan sorunların çözümü ve panel onarım gibi hizmetler bulunuyor. İzmir içerisine tüm semt ve bölgelerde hizmet anlayışı ile yola çıkan LG teknik servis hizmeti firması, sizlere teknik destek hizmetinden sonra da 1 yıl garanti sunuyor.

Arızalanan ve artık rutin aksamalara neden olan tüm eşyalarınız ve televizyonunuz için siz de siteyi ziyaret edebilir, sorunlarınızı paylaşarak hemen bir destek ekip çağırabilir siniz. Alanında uzman ve deneyimli teknik personel ile gezici servisler kullanarak anında sorunlarınıza çözüm üreten firma ile siz de iletişime geçebilir, 7/24 teknik destek hattından yararlanabilirsiniz.

İzmir LG TV Servisi