Altus Yetkili Servisi

Philips Teknik Servis

Philips markasına ait tüm elektronik ürünler, beyaz eşyalar ve klima gibi ürünlerin teknik servisini yapan firma, sizlere internet üzerinden hizmet veriyor. Philips markalı ürünleriniz için teknik servis hizmeti 7/24 sizinle. Kullanılan ürünün garanti süresinin bitip bitmediği teknik servis alma konusunda önemli değildir.

İnternet sitesini ziyaret ederek ürününüz hakkında bilgi alabilir, garanti süreniz bitmiş bile olsa teknik servis hizmetinden faydalanabilirsiniz. Siz de izmir philips teknik servis için siteyi ziyaret edin, güvenilir ve kaliteli hizmetten hemen faydalanmaya başlayın.

İzmir Philips Servisi
İzmir Philips TV Servisi

Philips

Tv Servisi

Günümüzde en çok kullanılan aletlerden biri olan televizyonlar farklı sebeplere bağlı olarak arızalanabilir ya da daha büyük sorunlar oluşabilir. Bu anlamda müşteri memnuniyeti odaklı çalışan firma, Philips markalı televizyonların bakım, onarım ve teknik desteklerini uzman ekibi ile birlikte yapmaktadır. Televizyon konusunda yaşanan sıkıntılara hızlı çözümler üreten ve yedek parça konusunda geniş yelpazesi bulunan firma ile hemen iletişime geçebilirsiniz.

Kullanılan her parça orijinal parçadır ve müşteri memnuniyeti en üst düzeyde sağlanmaya çalışılmaktadır. Fiyat konusunda servise hangi ürünün geldiği çok önemlidir. Hangi üründe hangi arıza var ve bu arıza nasıl giderilecek gibi sorular fiyatı belirleme konusunda önemli rol oynamaktadır. Fiyat konusunda sayfa ile iletişime geçebilir, ürün hakkında detaylı bilgi vererek sorunun çözümü konusunda ayrıntılara ulaşabilirsiniz.

Sizlere 7/24 teknik servis hizmeti veren firma, İzmir'in birçok bölgesinde faaliyet göstermektedir. Sorunlar kısa süre içerisinde teknik, deneyimli ve uzman ekip ile birlikte çözüme kavuşturulmaktadır. Siz de televizyon başta olmak üzere Philips markalı beyaz eşya, klima, ocak ve mikrodalga ürünleriniz de herhangi bir sorun oluşması halinde yetkili teknik servis ile iletişime geçebilirsiniz. İnternet üzerinden sorunlarınızı bildirerek çözüm için ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

PHİLİPS

Verilen Hizmetler Nelerdir?

Site içerisinde verilen hizmetler, Philips markalı tüm ürünlerde geçerlidir. Sitede teknik servis imkanı ile birlikte servis talebi gönder sekmesine tıklanarak talepler kolay bir şekilde oluşturulmaktadır. Bunun haricinde telefon yolu ile de iletişime geçilebilmektedir. Telefon numaralarından 7/24 teknik ekibe ulaşılabilir siniz.

Sorunlar gezici teknik ekip ile hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. İzmir içerisinde nereden aradığınız ya da nereden servis talebi gönderdiğiniz bu noktada hiç önemli değil. Çünkü gezici ekipler kısa süre içerisinde her yere kolay bir şekilde ulaşabilmektedir. Siz de site içerisinde hizmetlerimiz kısmında farklı kategorilerden istediğiniz ürünü kolay bir şekilde seçebilir sonrasında sorununuzu belirtilerek servis talebi oluşturabilirsiniz.

İzmir Philips Televizyon Servisi