Altus Yetkili Servisi

Regal Teknik Servis

Beyaz eşya ürünlerinizi satın aldıktan sonra teknik servis hizmetlerinden güvenli olarak faydalanabiliyorsunuz. İzmir regal teknik servis hizmetlerinden her zaman faydalanabiliyor ve hızlı çözüm seçeneklerini kullanabiliyorsunuz. Regal marka tüm beyaz eşya ürünleriniz için teknik servis hizmetleriniz alanında uzman teknik personel tarafından sunuluyor.

Teknik servis hizmetlerimizi İzmir’in tüm bölgelerine en kısa sürede ulaştırıyoruz. Evinizde ya da iş yerinizde kullanılan regal ürünlerinde bir sorun ile karşılaştığınızda, servis hizmetlerimiz aynı gün içerisinde yerinde hizmet sunarak sorunların çözülmesini sağlıyor.

İzmir Regal Teknik Servisi
İzmir Regal Klima Servisi

Regal

Klima Servisi

Regal klima ürünleri ile hem yaz hem de kış aylarında yaşam konforu oluşturabilirsiniz. Klimalarınızı seçerken teknik ekiplerimiz ile yardımcı oluyoruz. Satın alınan ürünlerin montaj ve kurulum işlemlerini yapıyor, gerekli ayarları yapılarak kullanılır olarak teslim ediliyor.

Klimalarınızı kullanmaya başladığınızda, kullanım yerine göre yılda birkaç kez periyodik bakımlarını yaptırmanız gerekiyor. Tüm müşterilere, klima kullanımı hakkında bilgi veriyoruz.

Kullanım sırasında yaşanabilecek her türlü sorun için telefon ve teknik servis destek hizmetleri sunuyoruz. Hizmetlerimiz, klima montajı, demontajı, klima gaz ayarı, genel bakım, ısıtma ve soğutma sorunları çözümü olarak sunuluyor.

Regal

Buzdolabı Servisi

Regal buzdolabı modelleri, her kullanıma uyumlu çeşitlerden oluşuyor. Buzdolabı evlerde en çok ihtiyaç duyulan ve sorunsuz çalışması gereken beyaz eşya ürünlerinden birisidir. Regal buzdolabı teknik servis hizmetlerimizden İzmir bölgesindeki tüm müşteriler faydalanabiliyor. Regal buzdolabı kullanıcıları, her türlü arıza tamiri için servis talebi oluşturabiliyor.

Tüm müşterilerimize anında çözümler sunabilmek için servis hizmetlerimizi mümkün olduğu kadar aynı gün içerisinde sunmaya çalışıyoruz. Buzdolabı soğutmuyor, buzlama yapıyor, su damlatıyor, gürültülü çalışıyor gibi tüm sorunlar için teknik servis hizmetlerimizden faydalanabiliyorsunuz.

Tamir işlemlerinde büyük arıza tamirlerinde yedek parça değişimleri orijinal parçalar kullanılarak yapılıyor.

İzmir Regal Buzdolabı Servisi
Regal Çamaşır Makinesi Teknik Servis

Regal

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinelerinizde herhangi bir sorun ile karşılaştığınızda zaman geçirmeden teknik servis talebinde bulunmalısınız. Regal çamaşır makinaları için sunulan tamir ve bakım hizmetleri kaliteli olarak sunuluyor ve müşteri memnuniyeti oluşturuluyor.

Çamaşır makinası sorunları arasında, kazanan dönmemesi, suyu ısıtmama, sıkma yapmama gibi arızalar yer alıyor. Teknik servis talebinde bulunurken, arıza kodunu bildirmeniz önemlidir.

Teknik ekip bildirilen hata koduna göre arızanın ne olduğunu anlayacak ve bakım için ihtiyaç duyulabilecek yedek parça çeşitlerini ayarlayacaktır. İzmir bölgesi hizmetlerimizin tamamını müşteri odaklı sunuyor ve müşterilerin ürünlerini sorunsuz bir şekilde kullanmalarını sağlıyoruz.

Regal

Bulaşık Makinesi Servisi

Yaşam konforunun artmasını sağlayan beyaz eşya ürünleri farklı modellerden oluşuyor. Regal bulaşık makineleri, kullanım alanları ve amaçlarına göre farklı kapasitelere ve özelliklere sahip oluyor. Bulaşık makinası bakım ve tamir işlemleri için teknik servis hizmetlerinden 7/24 faydalanabiliyorsunuz.

Regal bulaşık makinası arıza kodu uyarısını gördüğünüz anda telefonla iletişim kurarak arıza hakkında bilgi alabilirsiniz. Bulaşık makinasının su ısıtmaması, yıkamayı düzgün yapmaması, hiç çalışmaması gibi durumlar için arıza kodu gösterilecektir.

Servis talebinde bulunurken bu arıza kodunu bildirmeniz hizmetlerden daha hızlı ve verimli faydalanmanızı sağlayacaktır. Bazı arızalar için ekiplerimiz telefonlar bilgi vererek sorunların çözümüne yardımcı olabiliyor.

İzmir Regal Bulaşık Makinesi Servisi
Regal TV Servisi

Regal

Tv Servisi

Regal İzmir teknik servisi hizmetlerinde, tüm ürünlerin bakımları ve arıza giderimi yapılıyor. Tv ürünleri teknik servis hizmetleri de diğer beyaz eşyalarda olduğu gibi yerinde veriliyor. Ancak tv ürünlerinde bazı sorunların servis ortamında tamir edilmesi gerekebiliyor.

Servis talebinde bulunduğunuzda ekiplerimiz, arızalı tv cihazlarını evinizden alıyor ve serviste tamir işlemlerini yaptıktan sonra tekrar getiriyor, montajını ve gerekli ayarlamalarını yaparak çalışır vaziyette teslim ediyor.