Altus Yetkili Servisi

Samsung Teknik Servis

Teknolojik ürünler ve akıllı telefon sektöründe global dünyada söz sahibi olan Samsung, yetkili teknik servis hizmeti ile müşterilerini ürün alımı sonrasında da yalnız bırakmıyor.

Samsung yetkili teknik servis hizmeti veren firma, teknik ekibi ve deneyimli personeli ile her türlü teknik soruna hızlı bir şekilde çözüm üretiyor.

İzmir bölgesinde faaliyet gösteren firma, gezici ekibi ile her bölgeye kolay bir şekilde ulaşım sağlıyor. Siz de firmanın internet sitesini takip edebilir, müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek izmir samsung teknik servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Siteyi ziyaret ederek beyaz eşyadan klimaya, televizyondan akıllı telefonlara kadar birçok ürün için hızlı bir şekilde teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

İzmir Samsung Teknik Servis
İzmir Samsung Klima Servisi

SAMSUNG

Klima Servisi

İş yerleri ve ev ortamında kullanılabilecek şekilde üretilen klimalar Samsung garantisi ile sizlere sunuluyor. 10 yıl kompresör garantisinin bulunduğu ürünlerde meydana gelen herhangi bir arızalanma veya daha büyük sorunlar için teknik servis hizmeti hemen devreye giriyor.

Sorunlara hızlı bir şekilde kalıcı çözüm üreten teknik destek ekibi müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor. Siz de klima sorunlarınız için site ile iletişime geçebilir, kalıcı çözümler ile garantili hizmetin keyfine varabilirsiniz.

SAMSUNG

Buzdolabı Servisi

Samsung markasının en çok tercih edilen beyaz eşyalarından biri olan buzdolapları için 7/24 teknik destek sizleri bekliyor. Buzdolabı satın alımlarınızdan itibaren yanınızda olan firma, kurulum ve eve teslimat işlemlerini ücret almadan sizler için yapıyor.

Site içerisinde bulunan kısımdan otomatik oluşturulan randevular sonrası teknik ekip evinizi Ziyaret ederek kurulum işlemlerini tamamlıyor. Sonrasında herhangi bir arızalanma halinde ise garantili olarak hizmet veriyor ve orijinal yedek parça teminini kısa süre içerisinde gerçekleştiriyor.

Samsung Buzdolabı Servisi
İzmir Samsung Çamaşır Makinesi Servisi

SAMSUNG

Çamaşır Makinesi Servisi

En çok ihtiyaç duyulan ve bozulması halinde hemen tamir ettirilmesi gereken beyaz eşyalar arasında yer alan çamaşır makineleri arıza durumunda profesyonel olarak kalıcı çözümler ile sizlere firma tarafından teslim ediliyor.

Arıza durumuna göre ürünler yerinde veya firma atölyesine getirilerek tamir ediliyor. Yedek parçalar orijinal şekilde sizlere sunuluyor. Siz de Samsung güvencesi ile teknik servis hizmeti için siteyi ziyaret edin, sorunlarınızı müşteri hizmetleri ile paylaşın ve dilerseniz randevu talebinde bulunun.

Randevu talebinden hemen sonra tarafınıza dönüş yapılacak ve sorun konusunda kalıcı ve garantili çözümler sizlere sunulacaktır.

SAMSUNG

Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık makinesi arızalanmalarında bakım ve onarım işlemleri en güncel teknolojiler kullanılarak güler yüzlü ve deneyimli personel ile birlikte firma tarafından gerçekleştiriliyor. Firma, arızalanma talebinin ardında hızlı bir şekilde gezici ekibi ile birlikte sorunlara çözüm üretiyor.

Kısa süre içerisinde üretilen çözümler ile kalıcı ve güvenilir değişimler yapılıyor. Siz de beyaz eşya tamiri, bakım ve onarımı için siteyi ziyaret edin, profesyonel hizmetten hemen yararlanmaya başlayın.

Samsung Bulaşık Makinesi Servisi
Samsung TV Servisi

SAMSUNG

Tv Servisi

Samsung markasının en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan televizyonlar ileri teknoloji kullanılarak kullanıcı dostu olacak şeklinde tasarlanmıştır.

Televizyon kullanırken karşılaşılacak olan herhangi bir arıza durumunda teknik servis sizlere gereken hizmeti sunacaktır. Televizyon kurulumu, bakımı ve onarımı yanında yedek parça ve aksesuar çeşitlerine de site içerisinden ulaşabilir, en güncel ekipmanlar ile sizlere verilen kaliteli servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.

7/24 müşteri hizmetlerine ulaşabilir, yerinde veya firma servisinde bakım, onarım veya kurulum işlemlerini garantili olarak yaptırabilirsiniz. Siz de siteyi ziyaret edin, TV kurulumu, montajı ve orijinal yedek parça tedariki konusunda detaylı bilgilere ulaşın. İsterseniz aksesuar kısmından gerekli olan ürünleri sipariş verin.