Altus Yetkili Servisi

SEG Teknik Servis

SEG markasından ürün satın alan müşteriler bizlere ulaşarak en profesyonel şekilde teknik servis hizmetinden hiçbir problem yaşamadan faydalanabilirler. İzmir SEG teknik servis olarak sizler için en titiz ve en güvenilir şekilde hizmet sunuyoruz. Bizlere ulaşarak gerekli olan klima ve termosifon hakkında önemli bilgileri alabilirsiniz.

Çalışanlarımız bilgili, işinde uzman ve müşteri memnuniyeti açısından görevlerini gerçekleştiren kişilerdir. Böylece bakım ve onarım hizmetlerimizi her zaman istenen kaliteli düzeyde gerçekleştiriliyoruz. Dilediğiniz vakit firmamıza ulaşarak onarım, bakım ve bilgi hizmetimizden dilediğiniz gibi yararlanabilirsiniz.

İzmir SEG Teknik Servisi
seg-klima

Seg

Klima Servisi

Yaz aylarının vermiş olduğu aşırı sıcaklara karşı olarak klimalar her zaman can kurtarırlar. Ancak belirli sebeplere bağlı olarak gelişen arızalanmalarda mutlaka en kısa zamanda bizlere ulaşmanız son derece sağlıklı olacaktır. Klimanızda var olan sorunlar bizler sayesinde en kısa süre içerisinde tamamen ortadan kaldırılacaktır. Sadece onarım hizmeti değil, aynı zamanda klimanızın gerekli olan tüm bakımlarını kaliteli şekilde gerçekleştiriyoruz.

ALTUS

Termosifon Servisi

Klima dışında sizlerin satın almış olduğu termosifonlar için de aynı şekilde onarım hizmetini gerçekleştiriyoruz. Bizlere istediğiniz zaman ulaşarak termosifonda gelişen problemin ortadan kalkması adına detaylı bilgi alabilirsiniz. Termosifon bakım ve onarımı açısından yapmış olduğumuz hizmetlerimiz sizlerin isteklerini karşılayacak profesyonelliği bünyesinde barındırıyor.

Her teknolojik alette olduğu gibi termosifonlarda da aynı şekilde bakım işlemlerinin hiçbir zaman aksatılmaması oldukça önemlidir.

SEG Termosifon