Altus Yetkili Servisi

Sharp Teknik Servis

Sharp beyaz eşya ürünlerini kullanan insanlar, bazı zamanlarda birtakım arızalanmalar ile karşı karşıya kalabilirler. Bizler, İzmir Sharp teknik servis şubesi olarak karşı karşıya kaldığınız olumsuzluklara çözüm sağlamak için 7/24 çalışıyoruz. Hem yerine müdahale hem de ekonomik fiyatlar sunarak sizleri memnun ediyoruz.

Servis hizmetimizde kullandığımız parçalarımız orijinal yedek parçalarımızdır. Uzman teknisyenlerimiz, bu parçaları arızalanan parçayla hızlı bir şekilde değiştirir. Bulaşık makinesi, çamaşır makinesi, buzdolabı ve TV gibi ürünleriniz için bizi arayabilirsiniz.

İzmir Sharp Teknik Servisi

SHARP

Buzdolabı Servisi

Sharp markalı buzdolabınız için gerekli olan orijinal yedek parçaları hızlıca temin ediyoruz. Orijinal parçanın kullanılıyor olması, uyum konusunda sıkıntı yaşamanıza neden olmaz. Buzdolabınızın eskisi gibi aksaklık yaşamadan çalışmaya devam edebilmesi için her şeyin orijinalliğine çok dikkat ediyoruz. Bize ulaşmanız halinde sizlere son derece donanımlı olan servis araçlarımızı yöneltiyoruz.

Cihazınızın nasıl bir arıza yaşadığın tespit edebilmek için sizlere görüşme sağlanır. Bu görüşmeler neticesinde doğru bir çözüm bulmaya çalışıyoruz. Dolabının tipi, teknik servis işlemlerinde değişiklik meydana getirebilir. Ancak teknisyenlerimiz, tüm Sharp buzdolabı modellerini yakından tanımaktadır. Parça temini, bakımı, onarımı ve arızalı parça çıkarımı konusunda oldukça deneyimliyiz. Buzdolabınızı eskisinden daha sağlam hale getirerek sizlere takdim ediyoruz.

İzmir Sharp Buzdolabı Servisi
İzmir Sharp Çamaşır Makinesi Servisi

Sharp

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makinenizin veriminde ya da çalışmasında herhangi bir aksaklık bulunuyorsa bizi arayabilirsiniz.

Aksaklıkların asla göz ardı edilmemesi gerekir. Çünkü bu tür sorunlar, başka sorunların oluşmasına da etki edebilirler. Teknisyenlerimiz, makinenizdeki problemi net şekilde tespit etmeden işleme başlamazlar.

Bu nedene teknik inceleme her zaman ilk önceliğimizdir. Bunu yapmamızdaki amaç, eşyanıza gereksiz müdahaleler yapılmasına engel olmaktır.

Ayrıca fazla zaman kaybı yaşanmaması için böyle bir incelemeye gerek duyuyoruz. Tamirat güvencesi sunan firmamız, uygun fiyatlı teknik servis hizmetini sizlere sunuyor.

SHARP

Bulaşık Makinesi Servisi

İşyerinde, evde ve çeşitli mekanlarda sıkça kullanılan beyaz eşyalardan biri bulaşık makineleridir.

Eğer bu makinelerinizde aksaklık meydana gelirse bulaşıklarınız yeterince güzel yıkanmaz. Sharp markalı bulaşık makinelerinizin her türlü sorunlarında bize ulaşabilirsiniz. Makinenizin performansını düşüren her türlü sorunu kısa sürede çözüme kavuşturuyoruz.

İzmir Sharp Bulaşık Makinesi Servisi
İzmir Sharp TV Servisi

Sharp

TV Servisi

Televizyonunuzun görüntü kalitesi düştüğünde ya da kanal problemi yaşadığınızda Sharp TV servisimizden faydalanabilirsiniz.

Televizyonunuzun eski kalitesini geri getirerek, cihazı uzun ömürlü hale getiriyoruz. Ayrıca teknik servislerimiz içerisinde ürünlerinizin bakımlarını da gerçekleştirerek performans artışını sağlıyoruz. Böylece daha ürünü daha donanımlı ve yüksek kaliteli bir hale getiriyoruz.