Altus Yetkili Servisi

Siemens Teknik Servis

Teknik servis desteği her insanın belirli dönemlerde ihtiyacı olan bir hizmettir. Doğru ve güvenilir bir teknik servis bulmak ayrıca profesyonel bir ekiple çalışmayı herkes ister. Elektronik cihazların bu kadar teknolojik ve kıymetli olduğu dönemde hiç kimse cihazlarına en ufak bir zarar gelsin istemez. Bundan dolayı işinde profesyonel ve tüm teknolojik cihazlardan anlayan birinin servis çalışanı olarak gelmesini ister.

Özellikle elektronik cihazların servis dışında çalışanlara gösterilmesi cihazların zarar görmesine sebep olur. Servis dışı çalışanların cihazdan anlamaması, gerekli durumlarda fabrika ile iletişime geçme şansının olmaması ve yedek parça temin edememesi çok sevdiğiniz elektronik cihazınızın işlev dışı kalmasına sebep olabilir.

Tüm bu olumsuzlukları yaşamamak adına uzman servis ekipleri ile çalışmanız tavsiye edilir. İzmir ve çevresinde yaşayanlar izmir siemens teknik servis olarak bizleri tercih edebilirler. Profesyonel kadromuz ile eski ya da son teknolojik model tüm Siemens cihazlarınızın bakım ve onarım işlemlerini yapmaktayız. Teknik servis desteğimiz ile elektronik cihazlarınızı daha uzun süre kullanabilirsiniz.

İzmir Siemens Teknik Servis
İzmir Siemens Klima Servisi

Siemens

Klima Servisi

Klima kullanıcıları son yıllarda hızla artmaktadır. Kullanıcıların artması ile birlikte teknik talepler de aynı oranda artmaktadır. Klimalar en hassas elektronik aletlerden bir tanesidir. Sadece arıza durumunda değil yıllık bakımlarında da teknik desteğe ihtiyaç duyulur. Siemens marka klimalarına rutin bakım yaptırmak isteyen veya arızalı klimalarını yaptırmak isteyenler firmamızı gönül rahatlığı ile tercih edebilirler.

Klima konusunda özel eğitimlerden geçmiş profesyonel bir kadromuz mevcut. Her model klimanın bakım ve onarımı yapılmaktadır. Yaz sıcaklarında rahat bir nefes almak için klimalarınızın rutin bakımını yapmaktayız. Gerekli durumlarda fabrika ile iletişime geçmekte ve yedek parça teminini kısa süre de siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

SİEMENS

Buzdolabı Servisi

Kuşkusuz elektronik cihazlar arasında en kıymetlisi buzdolaplarıdır. Bunun başlıca sebebi her evde gıda saklama konusunda olmazsa olmazlardandır. Bir diğer sebebi de fiyat olarak pahalı olmasıdır. Bozulmasını hiç kimsenin istemeyeceği temel elektronik aletlerden biri olan Siemens buzdolaplarınız profesyonel ekibimiz tarafından onarılmaktadır.

Gerekli her türlü işlem uygulanmakta ve kısa sürede arıza tespiti yapılmaktadır. Arızalanan buzdolaplarını zaman kaybetmeden yaptırmak isteyenler ve daha uzun yıllar kullanmak isteyenleri servisimizi tercih edebilir. Buzdolabı gibi önemli bir cihazı asla bekletmeden kısa sürede ekibimiz adrese ulaşmakta ve sorunu çözmektedir.

İzmir Siemens Buzdolabı Servisi
İzmir Siemens Çamaşır Makinesi Servisi

Siemens

Çamaşır Makinesi Servisi

Çamaşır makineleri bir evin olmazsa olmaz ihtiyaçları arasında yer alır. Çamaşır makinesi olmayan ev uzun yıllardır yoktur. Çamaşır makineleri bazen kendiliğinden bazen ise kullanıcı hatasından dolayı arızalanabilir.

Bu durumda Siemens çamaşır makineleriniz için servisimizi tercih etmenizi öneririz. Profesyonel ekibimiz kısa sürede evinize ulaşmakta ve çamaşır makinenizin tamirini yapmaktadır. Ekibimiz gerek olmadıkça makinenizi servise getirmemekte ve çözümünü evde bulmaktadır. Makineniz için yedek parça temini ise müşterilerimizi bekletmeden kısa süre içerisinde yapılmaktadır.

SİEMENS

Bulaşık Makinesi Servisi

Hanımların en büyük yardımcısı olan bulaşık makineleri mutfakların başköşesinde durmaktadır. Bozulduğu anda evdeki tüm akış bozulmaktadır.

Olmaması evin düzenini alt üst eden bu makinenin en kısa sürede tamiratının yapılması için servis ekiplerimiz uzun mesai saatleri boyunca çalışmaktadır. Aranılan günde servis alanına gitmeye özen gösteren ekibimiz gerek yerinde gerekli durumda ise firmamızda bulaşık makinesi tamiratlarını gerçekleştirmektedir.

Bir evde en çok çalışan makine olan bulaşık makineleri bazen kullanıcı hatalarından kaynaklı bazen ise kendiliğinden arıza verir. Zaman kaybetmeden bizi arayın ve bulaşık makinenizi kısa sürede eski haline getirelim.

İzmir Siemens Bulaşık Makinesi Servisi
İzmir Siemens Ocak Servisi

Siemens

Ocak Servisi

Tüm cihazlarda olduğu gibi Siemens ocak servislerinde profesyonel iş yapmaktayız. Besinleri pişirmek için bir evde mutlaka ocağa ihtiyaç vardır.

Evde bulunan ocağın arızalanması hayatı durması anlamına gelebilir. Özellikle küçük çocuğu olan aileler de bunun büyük bir sorun olduğunu bilmekte ve bu doğrultuda hareket etmekteyiz.

Servis ihtiyacı olan müşterilerimizi bekletmeden en kısa sürede hizmet vermekte ve ocak arıza sorununuzu çözmekteyiz. Kalabalık kadromuz ve geniş servis ağımız ile her an her yerde olabiliriz. Çalışma saatlerimizin uzun olması sabah akşam yardımınıza koşmamız anlamına gelmektedir. Arıza durumunda zaman kaybetmeden bizi aramanız yeterlidir.

SİEMENS

Fırın Servisi

Bir evin temel ihtiyaçlarından bir tanesi Siemens fırınlardır. Siemens fırınınız mı arızalandı ve yemek yapamaz duruma mı geldiniz hemen bizi arayın. Son teknoloji olan Siemens fırın tamiratlarında başarı yüzdemiz yüksektir. Ekibimiz fırına kısa sürede müdahale etmekte ve gerekli yedek parça teminlerini kısa sürede yapmaktadır.

İzmir Siemens Fırın Servisi
İzmir Siemens Davlumbaz Servisi

Siemens

Davlumbaz Servisi

Memnuniyet oranı oldukça yüksek olan davlumbazların emiş güçleri de en az o kadar yüksektir. Davlumbazlar en az arıza veren parçalar gibi görünse de bir ev de yokluğuna alışmak zordur. Kısa süreli arıza durumlarında bile mutfaklarda havalandırma sorunu yaşandığını bilmekteyiz.

Davlumbaz arıza durumlarında geniş servis ağımızdan hizmet alabilirsiniz. Servisimiz sizlere en kısa sürede ulaşmaktadır. Günler boyunca servis bekleme durumları mümkün değildir. Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir.