Altus Yetkili Servisi

Vestel Teknik Servis

Beyaz eşyadan telefona, klimadan akıllı telefonlara kadar birçok kategoride ürünü bulunan Vestel' in yetkili teknik servislerinden biri olan firma, sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet veriyor. İzmir' in bütün bölgelerine gezici ekibi ile birlikte teknik destek sağlayan izmir vestel teknik servis müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Garantili kurulum, bakım, onarım ve yedek parça tedariki için siz de siteyi ziyaret edin, hizmetlerden hemen yararlanmaya başlayın. Bir telefon kadar uzağınızda yer alan teknik destek ekip sizleri güler yüzlü personeli ve kaliteli hizmeti ile karşılamaktadır.

İzmir Vestel Servisi
İzmir Vestel Klima Servisi

Vestel

Klima Servisi

Vestel markalı klimalar enerji tasarrufu konusunda oldukça becerikli ve verimli çalışan cihazlardır. Ev ya da iş yeri gibi ortamlarda kullanımı uygun olan bu cihazlar, arızalanabilir ya da daha büyük sorunlar oluşabilir. Bu anlamda firma size kaliteli ve profesyonel hizmet sunmaktadır.

Site içerisine garantili klima tamiri, bakımı ve teknik desteği verilmekte ve gerektiğinde orijinal yedek parça tedariki sağlanmaktadır. Sorunun ne olduğuna bağlı olarak klimalar yerinde veya firmaya getirilerek tamir edilmektedir. Tamir işlemi firma içerisinde bulunan atölyelerde gerçekleşmektedir. Tamir işleminden sonra ürünleriniz sorunsuz şekilde sizlere teslim edilmektedir.

VESTEL

Buzdolabı Servisi

Dayanıklılık açısından en üst seviyelerde yer alan Vestel buzdolapları, bazen ufak bir sebepten dolayı bazen de daha büyük bir sebepten dolayı arızalanabilmektedir. Arıza için firma ile iletişime geçilerek sorun hakkında bilgi verilebilir. Kısa süre içerisinde talebiniz ile ilgili tarafınıza ulaşılır ve profesyonel deneyimli ekip ile sorun hemen çözüme kavuşturulur.

İzmir Vestel Buzdolabı Servisi
İzmir Vestel Çamaşır Makinesi Servisi

Vestel

Çamaşır Makinesi Servisi

En çok kullanılan beyaz eşyalardan biri olan ve bozulduğunda hemen tamiri gereken çamaşır makinası, kısa sürede tamir edilmektedir. Firma, gerekirse yedek parça temini sağlamakta ve sizlere kalıcı çözümler sunmaktadır.

Yedek parçalar tamamen orijinaldir ve tamir işleminden sonra da garantili olarak sizlere sunulmaktadır. Siz de çamaşır makinesi ve diğer ürünler için siteyi ziyaret edebilirsiniz.

VESTEL

Bulaşık Makinesi Servisi

Yetkili servis olarak teknik anlamda sizlere kaliteli ve güvenilir hizmet sunan firma, kalıcı çözümler sunmakta ve arızaları anında hızlı bir şekilde gidermektedir.

Arıza yapan cihazlarınız gerekirse yerinde tamir edilmekte daha büyük sorunlar varsa da firmanın atölyesine getirilmektedir. Bu anlamda garantili ve hızlı çözümler sizlere sunulmaktadır. Siz de bulaşık makinesi ile ilgili sorunlarınız varsa firma ile iletişime geçebilir, servis talebi oluşturarak isteklerinizi ve sorunlarınızı paylaşabilirsiniz.

İzmir Vestel Bulaşık Makinesi Servisi
İzmir Vestel Termosifon Servisi

Vestel

Termosifon Servisi

Deneyimli ve teknik personel ile her alanda hizmet veren firma, termosifon arızaları ya da sorunlarınızda da 7/24 sizlere hizmet vermektedir. Site içerisinde müşteri hizmetleri ile de iletişime geçebilir, ilk konuşmadan sonra soruna göre çözüm önerileri konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz. Termosifon arızaları kısa süre içerisinde çözüme kavuşturulmaktadır.

VESTEL

Tv Servisi

Vestel, televizyon konusunda öncü olan markalardan biridir. Hem kurulum aşamasında hem de sonrasında sizlere destek veren Vestel yetkili servis firması, orijinal yedek parça tedariki de sağlamaktadır. Televizyon satın alma işleminden sonra kurulum işlemini yetkili servis yapmaktadır. Eğer siz bu işlemi kendiniz yapmak isterseniz televizyonunuz garanti kapsamından çıkmaktadır.

Bu yüzden yetkili servis ile iletişime geçmeli, kurulum konusunda yardım almalısınız. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan yetkili servis ile 7/24 iletişime geçebilirsiniz. Siteyi ziyaret ederek Vestel firmasına ait tüm hizmetlere ulaşabilir, İzmir içerisinde istenilen bölgede yer alan gezici ekibe telefon aracılığı ile kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Siz de tüm destek hizmetlerinin ve Vestel markalı ürünler için siteyi ziyaret edin.

İzmir Vestel TV Servisi